داستان الگو

داستان الگو (کودک نقاش)

اسفند سال 98 بود که قرنطینه کرونا تازه شروع شده بود و هرکس سعی می‌کرد یک جوری خودشو سرگرم کنه و فضای مجازی پر شده بود از تصاویر انواع نون و شیرینی و غذای خودم پز تا محتواهای تخصصی تر و…

ماهم مثل بقیه مردم تو خونه زمان زیادی داشتیم که باید یک جوری مدیریت میشد. به همین خاطر بنا به علاقه شخصیم که از بچگی همیشه باهام بود، نقاشی کودک رو انتخاب کردم و شروع کردم به جمع آوری و تولید محتوا برای این موضوع.

خداروشکر کودک نقاش خیلی زود تونست با خانواده ها ارتباط برقرار کنه و تا الان تجریبات و افتخارات مختلفی رو کسب کردیم که البته همه اینا رو مدیون لطف و حمایت های شما همراهان عزیز هستیم.

 

اپلیکیشن کودک نقاش

چندماه بعد از شروع فعالیت پیج کودک نقاش تونستیم اپلیکیشن شو آماده کنیم که بتونیم آموزش های مختلفی که تو اینستاگرام امکان ارائه شون نبود رو در اختیار بچه ها قرار بدیم مثل آموزش های رنگ آمیزی و ترسیمی.

 

تبدیل شدن به استارت آپ

کم کم برنامه های ما رنگ و بوی جدی تری پیدا کردن و با همکاری آقای مهندس مرتضوی عزیز استارت آپ کودک نقاش رو تو مرکز رشد شیروان ثبت کردیم تا با کمک های این مجموعه بتونیم ایده ها مونو اجرایی کنیم.

 

جشنواره وب و موبایل ایران

در اولین تجربه حضور مون تو این جشنواره جزو 5 اثر برتر تو حوزه کودک و خانواده انتخاب شدیم. درسته افتخار کسب رتبه اول رو نداشتیم ولی هیچی از ارزش های ما کم نشد ( D: ) و با قدرت کار مونو ادامه دادیم.

 

پلتفرم آموزشی کودک نقاش

و اما خبر خوشی که تو تولد یک سالگی کودک نقاش برای مخاطبین مون داشتیم معرفی پلتفرم آموزشی/مشاوره ای بودش که در حال آماده سازی بود و بزودی رونمایی میشد تا بتونن به بانک کاملی از مطالب آموزشی و مشاوره ای مرتبط با رشدِ خلاقیتِ کودک دسترسی داشته باشند. و در مهرماه 1400 تونستیم اولین نسخه اپلیکیشن کودک نقاش رو با اسم الگو (آموزش نقاشی) در کافه بازار و مایکت منتشر کنیم.

 

حامیان معنوی کودک نقاش

پارک علم و فناوری خراسان شمالی، مرکز رشد شیروان، خانم دکتر خالقی تبار و مرکز مشاوره متینا، مهندس مرتضوی، مهندس مختاری، مهندس شعبانی، خانم تقی زاده و بقیه دوستان عزیزی که مجال معرفی شون نیست.
شاد و سر بلند باشید…

میثم محمدی مدیر عامل شرکت نویان هیربد اترک و استارت آپ الگو